امروزه بسیاری از افراد از سبد های نظم دهنده تریکو برای ست سیسمونی و جهیزیه استفاده می کنند.

3 مورد از بهترین ایده ها برای استفاده کاربردی از تریکو بافی

محصولات تریکو می تواند یکی از جزئیات شگفت انگیز دکوراسیون خانه شما باشد. این محصول مناسب اغلب سبک های دکوراسیونی است و با رنگ و اندازه دلخواهتان، بخش زیادی از زیبایی اتاق را به خود اختصاص خواهد داد. در ادامه با بعضی از این کاربردها آشنا شوید.

1- سبدهای تریکو برای سیسمونی، انتخاب منحصر به فرد برای دکوراسیون اتاق نوزاد

دکوراسیون اتاق نوزاد یکی از دغدغه هایی است که هنگام ورود عضو جدید در خانواده به وجود می آید. ست سبد تریکو، یکی از لوازمی است که هم به نظم وسیله ها کمک می کند و هم می توان از آن به عنوان یکی از مهم ترین جزئیات اتاق استفاده کرد. سبدهای تریکو برای نگهداری لوازم بهداشتی نوزاد مانند برس، ناخن گیر و لوازم بهداشتی بسیار مناسب هستند.

ز طرفی کاربرد سبد تریکو در اندازه بزرگ این است که فضای مناسبی برای نگهداری اسباب بازی ها در گوشه اتاق هستند. شما می توانید رنگ و بافت این سبدها را با پادری تریکو نیز هماهنگ کنید. 

سبدهای تریکو ست سیسمونی و جهیزیه

2- نظم دهی به کمد و لوازم آرایش با سبدهای تریکو

نظم دهی به برس ها، اسپری ها و لوازم آرایش نیاز به زمان و حوصله دارد. با دسته بندی این وسایل و چیدمان آن ها در سبدهای مستطیل یا دایره شکل تریکو، هم نمایی زیبا به کشوی لوازم خود می دهید وهم برای هر وسیله جای مناسبی مشخص می کنید که تا همیشه به منظم بودن فضای شما کمک می کند.

سبد های تریکو ست سیسمونی و جهیزیه

3- محصولات تریکو بافی، بهترین جزئیات برای دکوراسیون متفاوت خانه

استفاده از محصولات مختلف این هنر دستی، می تواند روح تازه ای به دکوراسیون خانه شما ببخشد. برای مثال پادری های گرد تریکو برای ورودی، یک ایده منحصر به فرد و شیک است.

همچنین یکی از استفاده های جذابی که می توانید از سبد تریکو در چیدمان خانه داشته باشید، قرار دادن گلدان ها در این سبدها است. کوسن های تریکو، زیر لیوانی و رانر از دیگر ایده های تریکو بافی هستند که می توانید برای زیباتر شدن خانه روی آن ها حساب کنید.

از چه مارک نخی استفاده می کنیم؟

یکی از بهترین مارک های نخ تریکو موجود دربازار نخ تریکو بوبینی است که نسبت به سایر نخ ها از قیمت بالاتری برخورد دار است.

کفی های مورد استفاده در خدمات ما:

کفی های خارجی پلکسی تایوانی است که قابل شستشو هستند.

جهت اطلاع از سایز کفی ها پیام دهید.

برای راهنمایی و ثبت سفارش پیام دهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *